Web File Manager Statistics (6.x-1.1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
ar: إلغاء

en: File
ar: ملف

en: No log messages available.
ar: لا توجد رسائل سجل.

en: Time
ar: الوقت

en: Mail
ar: البريد الإلكتروني

en: User
ar: مستخدم

en: Node
ar: العقدة

en: Anonymous
ar: مجهول
