Web File Manager Statistics (6.x-1.1) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: File
ast: Ficheru

en: No log messages available.
ast: Nun hai rexistru de mensaxes.

en: Time
ast: Hora

en: User
ast: Usuariu

en: Node
ast: Noyu

en: Anonymous
ast: Anónimu
