Web File Manager Statistics (6.x-1.1) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
az: Ləğv et

en: File
az: Fayl

en: No log messages available.
az: Heç bir jurnal mesajı əlçatan deyil.

en: Time
az: Vaxt

en: User
az: İstifadəçi

en: Node
az: Material

en: Anonymous
az: Anonim
