Web File Manager Statistics (6.x-1.1) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
be: Адмяніць

en: File
be: Файл

en: No log messages available.
be: Лёгі адсутныя

en: Time
be: Час

en: Mail
be: Пошта

en: User
be: Карыстальнік

en: Node
be: Вузел

en: Anonymous
be: Ананім
