Web File Manager Statistics (6.x-1.1) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
bg: Отмени

en: File
bg: Файл

en: No log messages available.
bg: Няма лог. съобщения

en: Time
bg: Време

en: Mail
bg: Адрес e-mail

en: User
bg: Потребител

en: Node
bg: Материал

en: Anonymous
bg: Анонимен
