Web File Manager Statistics (6.x-1.1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
bn: বাতিল

en: File
bn: ফাইল

en: No log messages available.
bn: কোন লগ বার্তা নেই।

en: Time
bn: সময়

en: User
bn: ব্যবহারকারী
