Web File Manager Statistics (6.x-1.1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Time
bs: Vrijeme

en: User
bs: Korisnik

en: Node
bs: Nod

en: Anonymous
bs: Anonimus
