Web File Manager Statistics (6.x-1.1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: File
ca: Fitxer

en: No log messages available.
ca: No hi ha missatges de registre disponibles.

en: Time
ca: Hora

en: Mail
ca: Correu

en: User
ca: Usuari

en: Anonymous
ca: Anònim

en: File Type
ca: Tipus de fitxer
