Web File Manager Statistics (6.x-1.1) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
cs: Zrušit

en: File
cs: Soubor

en: No log messages available.
cs: Nejsou k dispozici žádné zprávy v logu.

en: Time
cs: Čas

en: Mail
cs: E-mail

en: User
cs: Uživatel

en: Node
cs: Uzly

en: Anonymous
cs: Anonym
