Web File Manager Statistics (6.x-1.1) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
cy: Diddymu

en: File
cy: Ffeil

en: No log messages available.
cy: Dim negeseuon log ar gael.

en: Time
cy: Amser

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Node
cy: Nod

en: Anonymous
cy: Anhysbys
