Web File Manager Statistics (6.x-1.1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
da: Annullér

en: File
da: Fil

en: No log messages available.
da: Ingen logbeskeder til rådighed.

en: Time
da: Tid

en: Mail
da: E-mail

en: User
da: Bruger

en: Node
da: Indholdselement

en: Anonymous
da: Anonym
