Web File Manager Statistics (6.x-1.1) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
de: Abbrechen

en: File
de: Datei

en: No log messages available.
de: Keine Protokollnachrichten verfügbar.

en: Time
de: Zeit

en: Mail
de: E-Mail

en: User
de: Benutzer

en: Node
de: Beitrag

en: Anonymous
de: Gast

en: File Type
de: Dateityp

en: Delete Data
de: Daten löschen

en: Export Data
de: Daten exportieren
