Web File Manager Statistics (6.x-1.1) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: No log messages available.
dz: དྲན་དེབ་འཕྲིན་དོན་ཚུ་ལངམ་མིན་འདུག

en: Time
dz: དུས་ཚོད།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Node
dz: མཐུད་མཚམས་

en: Anonymous
dz: མིང་མེདཔ་
