Web File Manager Statistics (6.x-1.1) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
el: Άκυρο

en: File
el: Αρχείο

en: No log messages available.
el: Δεν υπάρχουν μηνύματα στο ημερολόγιο συστήματος.

en: Time
el: Ώρα

en: Mail
el: Ηλεκτρονικό μήνυμα

en: User
el: Χρήστης

en: Node
el: Κόμβος

en: Anonymous
el: Ανώνυμος
