Web File Manager Statistics (6.x-1.1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
et: Tühista

en: File
et: Manus

en: No log messages available.
et: Logis ei ole teateid.

en: Time
et: Aeg

en: Mail
et: E-post

en: User
et: Kasutaja

en: Node
et: Postitus

en: Anonymous
et: Anonüümne
