Web File Manager Statistics (6.x-1.1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: File
eu: Fitxategi

en: No log messages available.
eu: Ez dago log mezurik.

en: Time
eu: Ordua

en: Mail
eu: Posta

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Node
eu: Nodoa

en: Anonymous
eu: Erabiltzaile anonimoa
