Web File Manager Statistics (6.x-1.1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
fa: لغو

en: File
fa: فایل

en: No log messages available.
fa: هیچ گزارشی در دسترس نیست.

en: Time
fa: زمان

en: Mail
fa: ارسال پست

en: User
fa: کاربر

en: Node
fa: محتوا

en: Anonymous
fa: ناشناس
