Web File Manager Statistics (6.x-1.1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
fi: Peruuta

en: File
fi: Tiedosto

en: No log messages available.
fi: Yhtään lokimerkintää ei ole saatavilla.

en: Time
fi: Aika

en: Mail
fi: Sähköposti

en: User
fi: Käyttäjä

en: Anonymous
fi: Anonyymi
