Web File Manager Statistics (6.x-1.1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
is: Avlýs

en: No log messages available.
is: Eingi gerðalistaboð eru tøk.

en: Time
is: Tíð

en: Mail
is: Teldupostur

en: User
is: Brúkari

en: Node
is: Knútur

en: Anonymous
is: Ónevndur
