Web File Manager Statistics (6.x-1.1) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
fr: Annuler

en: File
fr: Fichier

en: No log messages available.
fr: Aucune entrée du journal n'est disponible.

en: Time
fr: Heure

en: Mail
fr: Courriel

en: User
fr: Utilisateur

en: Node
fr: Nœud

en: Anonymous
fr: Anonyme

en: File Type
fr: Type de fichier

en: Export Data
fr: Exporter les données
