Web File Manager Statistics (6.x-1.1) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
gl: Cancelar

en: File
gl: Ficheiro

en: No log messages available.
gl: Non hai mensaxes de rexistro dispoñibles.

en: Time
gl: Hora

en: Mail
gl: Correo-e

en: User
gl: Usuario/a

en: Node
gl: Nodo

en: Anonymous
gl: Anónimo
