Web File Manager Statistics (6.x-1.1) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: File
hi: फ़ाइल

en: No log messages available.
hi: संदेश लॉग उपलब्ध नहीं हैं

en: Time
hi: समय

en: Mail
hi: मेल

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Node
hi: नोड

en: Anonymous
hi: अज्ञात
