Web File Manager Statistics (6.x-1.1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
hr: Otkaži

en: File
hr: Datoteka

en: No log messages available.
hr: Nema poruka u zapisniku.

en: Time
hr: Vrijeme

en: Mail
hr: E-pošta

en: User
hr: Korisnik

en: Anonymous
hr: Anoniman
