Web File Manager Statistics (6.x-1.1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
hu: Mégsem

en: File
hu: Fájl

en: No log messages available.
hu: Nincs egyetlen rögzített esemény sem.

en: Time
hu: Idő

en: Mail
hu: Levél

en: User
hu: Felhasználó

en: Node
hu: Tartalom

en: Anonymous
hu: Névtelen

en: File Type
hu: Fájl típusa
