Web File Manager Statistics (6.x-1.1) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: File
hy: Ֆայլ

en: No log messages available.
hy: Որևէ լոգ հաղորդագրություն հասանելի չէ

en: Time
hy: Ժամանակ

en: Mail
hy: Փոստ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Node
hy: Նոդ

en: Anonymous
hy: Անանուն
