Web File Manager Statistics (6.x-1.1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
id: Batal

en: No log messages available.
id: Tidak ada pesan log yang tersedia.

en: Time
id: Waktu

en: Mail
id: Email

en: User
id: Pengguna

en: Anonymous
id: Anonim
