Web File Manager Statistics (6.x-1.1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
is: Hætta við

en: File
is: Skrá

en: No log messages available.
is: Engin kerfisskilaboð fáanleg.

en: Time
is: Tími

en: Mail
is: Póstur

en: User
is: Notandi

en: Node
is: Nóða

en: Anonymous
is: Nafnlaus
