Web File Manager Statistics (6.x-1.1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
it: Annulla

en: No log messages available.
it: Nessun messaggio di log disponibile.

en: Time
it: Data e ora

en: User
it: Utente

en: Node
it: Nodo

en: Anonymous
it: Anonimo
