Web File Manager Statistics (6.x-1.1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: No log messages available.
kk: Жазба жоқ.

en: Time
kk: Уақыт

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Node
kk: Түйін

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы
