Web File Manager Statistics (6.x-1.1) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
km: បោះបង់

en: File
km: ឯកសារ

en: No log messages available.
km: មិន​មាន​សារ​កំណត់ហេតុ​ឡើយ ។

en: Time
km: ពេលវេលា

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Node
km: ថ្នាំង

en: Anonymous
km: អនាមិក
