Web File Manager Statistics (6.x-1.1) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: File
kn: ಕಡತ

en: Time
kn: ಸಮಯ

en: Mail
kn: ಮೈಲ್

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Anonymous
kn: ಅನಾಮಧೇಯ

en: File Type
kn: ಕಡತದ ಬಗೆ
