Web File Manager Statistics (6.x-1.1) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: File
ku: پەڕگە

en: No log messages available.
ku: هیچ پەیامێکی تۆمار نییە.

en: Time
ku: کات

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Node
ku: گرێ

en: Anonymous
ku: نەناسراو
