Web File Manager Statistics (6.x-1.1) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Time
ml: സമയം

en: Mail
ml: മെയിൽ

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Node
ml: നോഡ്

en: Anonymous
ml: അഞ്ജാതന്‍
