Web File Manager Statistics (6.x-1.1) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: File
mn: Файл

en: No log messages available.
mn: Журналын зурвасын олдоц илэpсэнгүй.

en: Time
mn: Цаг

en: Mail
mn: Шуудан

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Node
mn: Зангилаа

en: Anonymous
mn: Үл мэдэгдэх
