Web File Manager Statistics (6.x-1.1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: File
my: ဖိုင်

en: Time
my: အချိန်

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Anonymous
my: အမည်မသိသူ(သို့)ဧည့်သည်
