Web File Manager Statistics (6.x-1.1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
nl: Annuleren

en: File
nl: Bestand

en: No log messages available.
nl: Geen logberichten beschikbaar.

en: Time
nl: Tijd

en: Mail
nl: E-mail

en: User
nl: Gebruiker

en: Anonymous
nl: Anoniem

en: File Type
nl: Bestandstype
