Web File Manager Statistics (6.x-1.1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
nn: Avbryt

en: File
nn: Fil

en: No log messages available.
nn: Ingen loggmeldingar er tilgjengelege.

en: Time
nn: Tid

en: User
nn: Brukar

en: Anonymous
nn: Anonym
