Web File Manager Statistics (6.x-1.1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
pl: Anuluj

en: File
pl: Plik

en: No log messages available.
pl: Brak wiadomości w dzienniku.

en: Time
pl: Czas

en: Mail
pl: Poczta

en: User
pl: Użytkownik

en: Node
pl: Węzeł

en: Anonymous
pl: Anonim
