Web File Manager Statistics (6.x-1.1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: File
ps: دوتنه

en: Time
ps: وخت

en: Mail
ps: بریښنالیک

en: User
ps: غړی

en: Anonymous
ps: ناپیژنده
