Web File Manager Statistics (6.x-1.1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
pt: Cancelar

en: File
pt: Ficheiro

en: No log messages available.
pt: Não há mensagens no registo.

en: Time
pt: Hora

en: Mail
pt: Correio

en: User
pt: Utilizador

en: Anonymous
pt: Anónimo
