Web File Manager Statistics (6.x-1.1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
ro: Anulare

en: File
ro: Fișier

en: No log messages available.
ro: Nu este disponibil niciun mesaj log.

en: Time
ro: Ora

en: Mail
ro: E-mail

en: User
ro: Utilizator

en: Node
ro: Nod

en: Anonymous
ro: Anonim
