Web File Manager Statistics (6.x-1.1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
ru: Отмена

en: File
ru: Файл

en: No log messages available.
ru: В системном журнале нет сообщений.

en: Time
ru: Время

en: Mail
ru: Почта

en: User
ru: Пользователь

en: Node
ru: Материал

en: Anonymous
ru: Гость
