Web File Manager Statistics (6.x-1.1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
sl: Prekliči

en: File
sl: Datoteka

en: No log messages available.
sl: V zapisniku ni sporočil.

en: Time
sl: Čas

en: User
sl: Uporabnik

en: Node
sl: Vozlišče

en: Anonymous
sl: Anonimnež
