Web File Manager Statistics (6.x-1.1) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
sq: Anulo

en: No log messages available.
sq: Asnjë log mesazhesh në dispozicion.

en: Time
sq: Ora

en: User
sq: Përdoruesi

en: Node
sq: Nyjë

en: Anonymous
sq: Anonim
