Web File Manager Statistics (6.x-1.1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
sr: Поништи

en: Time
sr: Време

en: Mail
sr: Пошта

en: User
sr: Корисник

en: Anonymous
sr: Анонимни
