Web File Manager Statistics (6.x-1.1) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
sv: Avbryt

en: File
sv: Fil

en: No log messages available.
sv: Inga loggmeddelanden tillgängliga.

en: Time
sv: Tid

en: Mail
sv: E-post

en: User
sv: Användare

en: Node
sv: Nod

en: Anonymous
sv: Gäst

en: File Type
sv: Filtyp
