Web File Manager Statistics (6.x-1.1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
ta: விலகு

en: File
ta: கோப்பு

en: No log messages available.
ta: எந்தவொரு செயல்பாட்டுக் குறிப்புகளும் இல்லை.

en: Time
ta: நேரம்

en: Mail
ta: மின்னஞ்சல்

en: User
ta: பயனர்

en: Node
ta: கணு

en: Anonymous
ta: பேரிலா
