Web File Manager Statistics (6.x-1.1) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
uk: Скасувати

en: File
uk: Файл

en: No log messages available.
uk: Повідомлення в журналі відсутні.

en: Time
uk: Час

en: Mail
uk: Пошта

en: User
uk: Користувач

en: Node
uk: Матеріал

en: Anonymous
uk: Анонім

en: File Type
uk: Тип файлу

en: Delete Data
uk: Вилучити дані
