Web File Manager Statistics (6.x-1.1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: File
vi: Tập tin

en: No log messages available.
vi: Không có thông điệp bản ghi nào.

en: Time
vi: Thời gian

en: Mail
vi: Thư

en: User
vi: Người dùng

en: Anonymous
vi: Ẩn danh

en: File Type
vi: Kiểu tập tin
