Web File Manager Statistics (6.x-1.1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Time
am: ሰዓት

en: Mail
am: ደብዳቤ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Anonymous
am: ስም አልባ
